Dlaczego warto kupić dla swojego samochodu ubezpieczenie AC Kraków?

Dlaczego warto kupić dla swojego samochodu ubezpieczenie AC Kraków?
Wiele kierowców po zakupie samochodu zastanawia się czy warto go ubezpieczać również dodatkowym autocasco. W końcu OC jest obowiązkowe i to wiąże się już z wydatkami, to czy jest sens płacić kolejne, zazwyczaj większe pieniądze, skoro jest się świetnym kierowcą?

Zabezpiecz się przed niespodziewanym

Tak naprawdę nigdy nie wiemy co wydarzy się na drodze. Przez kilkanaście lat możemy jeździć bez żadnej szkody, a przyjdzie jeden gorszy dzień i spowodujemy kolizję. Na takie zdarzenie możemy się przygotować, wykupując ubezpieczenie AC Kraków. Dzięki temu, jeśli wypadek wydarzy się z naszej winy, będziemy mogli w ramach polisy naprawić swój samochód, a także otrzymać ewentualne odszkodowanie, gdybyśmy mieli jakieś obrażenia. W przypadku braku AC na takie pieniądze mogą liczyć tylko poszkodowane przez nas osoby, ponieważ zostaną im wypłacone w ramach polisy OC.

Nie mamy wpływu na czynniki natury

Kolejnym ważnym aspektem, kiedy zadziała ubezpieczenie AC Kraków jest działanie na nasz samochód niezawinione przez nikogo. W końcu możemy być najlepszym kierowcą i nigdy w życiu nie mieć żadnej kolizji, ale nie mamy wpływu na to, co dzieje się w warunkach atmosferycznych. Nasze auto może zostać zalane przez powódź, spadnie na niego grad i zniszczy karoserię czy ogromna wichura przewróci na niego drzewo. A to tylko kilka z możliwych scenariuszy. Jeżeli nie będziemy mieli autocasco nie otrzymamy od nikogo odszkodowania za te straty i będziemy musieli pokrywać je sami.

Złodzieje i wandale są wśród nas

Ostatnim ważnym aspektem, kiedy będziemy mogli skorzystać z naszego ubezpieczenia AC jest wtedy, gdy ktoś zniszczy lub ukradnie nasz samochód. Bardzo często zdarza się, że wandale lub złodzieje nie zostają złapani, a wtedy nie mamy szans na odzyskanie samochodu czy otrzymanie od nich rekompensaty pieniężnej. Ubezpieczenie OC nie pokrywa takich rzeczy, ponieważ nie ma od kogo z polisy wypłacić odszkodowania i tylko AC daje możliwość, żeby odzyskać stracone pieniądze. Dzięki temu nie musimy się martwić, gdy ktoś ukradnie nasz samochód, ponieważ odzyskamy jego pełną wartość. Ubezpieczenie AC jest droższe od OC, ale działa w większej ilości przypadków, dlatego zawsze warto się zastanowić czy nie opłaca się go zakupić, aby spać spokojnie i w razie jakiegokolwiek zdarzenia nie musieć załamywać rąk.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://antidotum.czest.pl/likwidacja-szkod-komunikacyjnej-gliwice-zalezy-przede-wszystkim-od-nas-od-nas
http://bytom.naszemiasto.pl/forum/temat/zdrowie-publiczne-studia,165187,1,t,id,n.html#odpowiedz-67160
http://biznesowe.info.pl/post24714.html#p24714
http://forum.ebiznesy.pl/luzne-pogawedki/diagnostyka-silnika-t8951.html
http://ebobas.pl/forum/read.php?112,1171353,1171443#msg-1171443

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s