W czym pomaga oprogramowanie typu software call center?

W czym pomaga oprogramowanie typu software call center?
Prowadzisz dział call center, a wyniki sprzedaży są dalekie od oczekiwań? Najwyższy czas to zmienić. Jednym z lepszych sposób jest zainwestowanie w programowanie typu software call center, dzięki któremu szybko osiągniesz upragniony efekt. Dowiedz się w czym może ono pomóc.

Krótszy czas oczekiwania na połączenie

Przede wszystkim oprogramowanie typu software call center bardzo pomaga w tym, by klienci szybciej skontaktowali się z firmą. To bardzo istotne. Nie jest tajemnicą, że chyba nikt nie lubi zbyt długo czekać na połączenie z konsultantem. To bywa bardzo frustrujące. W najgorszym razie może spowodować przejście użytkownika do konkurencji, a to sytuacja, do której w żadnym wypadku nie można dopuścić, bo może mieć to bardzo negatywne skutki. Jak oprogramowanie software call center pomaga skrócić okres oczekiwania na połączenie z konsultantem? Przede wszystkim, ma bardzo dużo funkcji. Jedną z bardziej przydatnych jest kolejkowanie połączeń, które w dużym skrócie polega na tym, że rozmowa jest automatycznie przekazywana do kompetentnego działu lub osoby, która zna się na rzeczy i może udzielić wyczerpującej informacji na zadany temat. Dzięki temu czas oczekiwania na połączenie trwa znacznie krócej. Problem jest bowiem załatwiany od reki, a klient nie musi dzwonić ponownie, by go rozwiązać. To bardzo duże udogodnieni i to praktycznie pod każdym względem.

Mniej odrzuconych połączeń, większe oszczędności

Zastosowanie oprogramowanie typu software call center wpływa również na to, że firma ma znacznie mniej odrzuconych połączeń. Jeśli klientowi nie uda się dodzwonić, chociażby z tego powodu, że nie będzie miała czasu, by oczekiwać na linii lub też wystąpią problemy natury technicznej, system automatycznie do niego oddzwoni. Dzięki temu żadne z połączeń nie będzie utracone. To bardzo ważne. W końcu nie wiadomo, czy osoba, która siedzi po drugiej stronie telefonu nie przyniesie firmie korzyści. Może okazać się, że jest to strategiczny klient, a współpraca z nimi będzie się wiązała z licznymi zyskami. Funkcja callback, która polega na automatycznym oddzwanianiu do konsultanta jest więc bardzo pożądana. Dzięki niej żadna próba połączenia nie będzie odrzucona. To przełoży się bezpośrednio na zyski. Żaden klient nie poczuje się źle potraktowany, a szansa, że w przyszłości również będzie chciał współpracować z dana firmą znacznie wzrośnie. Warto więc mu to umożliwić.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://wijddebcalspart1972.blogspot.com/2016/06/telemarketing-moze-byc-efektywny-tylko.html
http://focus-contactcenter.pl/dowiedz-sie-sposob-cloud-contact-center-pomaga-obsludze-klienta
http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorcy_biznesmeni/windykacja-wierzytelnosci/ogloszenia,3639073/s/1#58574677
http://www.forami.pl/off-top/11591-windykacja.html#post27969
http://www.forumdlafirm.pl/index.php?/topic/436-infolinia/page__p__5896__hl__+call%20+center__fromsearch__1#entry5896

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s