Wycieraczki z logo to dobry sposób na promocję

Wycieraczki z logo to dobry sposób na promocję
Chcesz, by twoja firma była rozpoznawalna i cieszyła się zaufaniem wśród klientów? Jeśli tak postaw na wycieraczki z logo. W ten sposób będziesz mógł być zapamiętany przez potencjalnych odbiorców. Dowiedz się, dlaczego jest to takie ważne.

Identyfikacja wizualna to podstawa

Żeby dana marka była rozpoznawalna i dobrze się kojarzyła, trzeba zadbać o budowę identyfikacji wizualnej. To szereg działań, które umożliwiają zapamiętanie logo a także kolorystyki. Ważne jest, by wszystkie rzeczy wychodzące z firmy były spójne. Dotyczy to zarówno dokumentów, jak również gadżetów reklamowych, a nawet wyposażenia wnętrz. O ile w tym pierwszym przypadku wystarczy zainwestować w papier firmowy, by dostarczać klientom spójnych kosztorysów, faktur czy ofert, to zadbanie o inne rzeczy jest już trudniejsze. Trzeba bowiem zwrócić uwagę na drobne szczegóły. Tylko w ten sposób będzie można być zapamiętanym, co w przyszłości przełoży się na duże zyski ze sprzedaży. Dobrym pomysłem na budowanie wizerunku jest np. inwestowania w elementy wnętrza, np. wycieraczki z logo. Trzeba jednak pamiętać, by projekt graficzny był zgodny z księgą znaków stworzoną właśnie w celu spójnej identyfikacji wizerunkowej. Nawet drobne odstępstwa od przyjętej kolorystyki czy też wyglądu logotypu mogą okazać się złym pomysłem i w efekcie nie spowodują, że klienci tak szybko zapamiętają daną markę. Ważne jest więc, by przed złożeniem zamówienia na wycieraczki z logo firmy sięgnąć właśnie po tzw. Brand book. W dobrze przygotowanym dokumencie powinny znaleźć się informacje, takie jak: opis i budowa logo, przykłady jego użycia, a także zasady, których powinno się przestrzegać przy konstruowaniu wszelkich koncepcji graficznych. Reguł tych powinno się bezwzględnie trzymać dla dobra jednorodnego wizerunku firmy.

Najpierw projekt, potem wykonanie

Bardzo ważne jest, by wybierać takie firmy, które zanim przystąpią do realizacji pokażą wizualizację projektu. Wtedy zyskamy pewność, że wycieraczka jest wykonana dokładnie tak jak trzeba i z uwzględnieniem ogólnie przyjętej palety barw. To bardzo ważne. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na trwałość. Najlepiej wybierać wycieraczki z logo, które są wykonane z wysokiej klasy materiałów. Tym samym nie stracą kolorów, mimo intensywnego użytkowania i będą stale wyglądały jak nowe. Spód wycieraczki powinien być wykonany ze specjalnej gumy nitryowej, odpornej na zgięcia i zapobiegającej ewentualnemu przemieszczaniu się wycieraczki. Dodatkowo, wycieraczka powinna być zabezpieczona rantami zapobiegającymi podwijaniu się brzegów. W ten sposób można zapewnić trwałość produktu i jego estetyczny wygląd przez bardzo długi czas.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://www.planowo.pl/pokaz/9818/Plac_zabaw_dla_dzieci/3
http://expertbudowairemont.pl/forum/index.php?topic=476.msg5293#new
http://www.forum.mojabudowa.pl/?kategoria=11&id=1753&info=Edytowano+temat#topic_2131
http://budowlany.phorum.pl/viewtopic.php?f=8&t=166&p=583#p583
http://content-hq.com/dziecko-wkrotce-zacznie-szkole-chodz-nim-plac-zabaw

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s