Wycieraczka w przychodni – jak ją dobrać?

Wycieraczka w przychodni – jak ją dobrać?
Prowadzisz przychodnię czy też klinikę medyczną? Jeśli tak, musisz zadbać o czystość. W przeciwnym razie nie uda ci się utrzymać odpowiedniej higieny, a przecież nie jest tajemnicą, że higiena w placówkach medycznych jest niezmiernie istotna. Jak dopasować odpowiednią wycieraczkę?

Ogranicz dystrybucje kurzu i brudu na zewnątrz

Ważne jest, by dobrać odpowiednią wycieraczkę już przed budynkiem. W ten sposób można ograniczyć kurz i brud wewnątrz pomieszczenia. To bardzo ważna. Na szczęście wybór tego typu produktów jest ogromny. Bez większych oporów można coś dopasować. Dobrym pomysłem jest wycieraczka aluminiowa z gumowym wkładem, która pozwala na oczyszczenie butów z piasku i śniegu, a guma umieszczona wewnątrz zapobiega nadmiernemu ślizganiu się obuwia. Dzięki temu znacznie łatwiej jest utrzymać pomieszczenie w czystości. Poza tym, ma to znaczenie dla pacjentów, który dzięki temu mogą dużo prościej utrzymać równowagę i nie poślizgnąć się. Ma to bardzo duże znaczenie. Można tez postawić na produkty aluminiowe. Tego typu wycieraczka pozwala na osadzanie kurzu pod spodem. Większość brudu zostaje pod wycieraczką. Raz na jakiś czas wystarczy jedynie zamieść to co znajduje się pod wycieraczką, by pozbyć się niedoskonałości.

Wycieraczki do korytarzy i przedsionków

W korytarzach prowadzących do poczekalni warto umieć specjalne wycieraczki tekstylne. Producenci bardzo wysoko stawiają poprzeczkę. Nowością na rynku jest wycieraczka
trzystrefowa. To bardzo dobre rozwiązanie uzyskane dzięki zastosowaniu materiału o różnych właściwościach. Taka wycieraczka sprawdza się szczególnie w miesiącach zimowych. Pierwsza warstwa zgarnia zalegający w butach śnieg, druga pomaga oczyścić obuwie z piasku i błota, a w końcu trzecia osusza podeszwy. W ten sposób wchodząc do głównej poczekalni nie przedostaje się tyle brudu i dużo łatwiej jest utrzymać pomieszczenie w odpowiednim porządku. Takie rozwiązanie z roku na rok staje się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, bo ubłocone i brudne podłogi nie robią dobrego wrażenia. Poza tym, to sposób na spore oszczędności. Nie jest tajemnicą, że konserwacja powierzchni płaskich jest dość kosztowne, a szczególnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, jak właśnie przychodnie.

Do wnętrza

W końcu do głównego hallu warto zaopatrzyć się w zwykle wycieraczki tekstylne, które będą pochłaniały mnóstwo kurzu i brudu, a także pomagają zachować pomieszczenie w estetycznym kształcie. Z pewnością przebywanie w miejscu z dobrze dobranymi kolorystycznie wycieraczki sprawia, że wewnątrz jest przytulnie, a my dobrze się czujemy.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://www.kowbojki.pl/pokaz/Czy-jestesmy-w-stanie-uchronic-dziecko-przed-niebezpieczenstwem-125806
http://bankiet.slask.pl/jaki-plac-zabaw-cieszy-sie-najwieksza-popularnoscia-wsrod-najmlodszych
http://emaluszki.pl/forum/index.php?/topic/4085-jak-spedzacie-czas-ze-swoim-dzieckiem/page__gopid__32008&#entry32008
http://budowlany.phorum.pl/viewtopic.php?f=8&t=166&p=583#p583

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s